Сайт радіоаматорів міста Сосниця

Молоді радіоаматори у ефірі

UR4RZD 

 

Уже декілька років поспіль радіоаматори Сосниці намагалися створити у місті молодіжну аматорську радіостанцію. Завдяки досягнутим домовленостям з керівництвом гімназії ім. О.П. Довженка та відділом освіти нарешті це вдалося зробити.

 Кімнату для розміщення радіостанції нам надали у гімназії, необхідні дозвільні документи було отримано коштом радіоаматорів, мінімально необхідний комплект радіоапаратури також зібрали своїми силами і з 1 вересня розпочали роботу. 

На даний час члени гуртка операторів колективної радіостанції  Антонечко Петро, Вовк Дмитрій, Сахібгарієв Денис, Супрун Герман та Худенко Іван освоїли основні правила проведення радіозв”язку  і успішно працюють на аматорських діапазонах.  Уже проведено більше 600 зв”язків, відправлено 350 карток-квитанцій. Але це тільки початок. В подальшому плануємо освоїти азбуку Морзе та цифрові види зв”язку за допомогою яких радіоаматори здійснюють обмін інформацією між комп”ютерами. Також будемо вивчати англійську мову в об”ємах, необхідних для проведення радіозв”язків з іноземними радіоаматорами.

Наша радіостанція взяла участь в днях активності радіоаматорів Чернігівщини, присвячених 67-й річниці визволення області від німецько-фашистсьих загарбників за що нагороджена дипломом Чернігівського обласного відділення Ліги радіоаматорів України.

Також працювали у днях активності Союзу радіоаматорів збройних сил та виконали умови диплому „Мы военные связисты”.

            Слід відмітити що радіоаматорських змагань та інших заходів різних рівнів проводиться дуже багато. Практично кожний день радіоаматори не тільки просто спілкуються у ефірі а і виконують умови дипломів, беруть участь у змаганнях. Але   6 та 7 жовтня ц.р.  були особливими для радіоаматорів нашої країни тому що  проходили головні наші радіоаматорські змагання  – UKRAINIAN DX CONTEST.  Організатором цих змагань виступають  Українский контест клуб UCC та  Ліга радіоаматорів України UARL . У цих змаганнях радіоаматори всього світу намагаютьс встановити якмога більше зв’язків з Ураїною. Команда нашої радіостації у складі  Івана Худенка  та Германа  Супруна також брала участь у цих змаганнях і провела 153 звязки. Звичайно одразу розраховувати на значний результат не доводиться але і ми зробили свій посильний внесок у популяризацію українського радіоаматорства у світі.

Маємо на меті написати історію радіоаматорського руху у нашому районі тому просимо всіх, хто має інформацію з цього приводу, фото та інші матеріали зв”язатися з нами по тел 0504476113, 21280, 27594 або електронною поштою cr22@ukr.net , також можна залишити повідомлення на сайті www.cr22.io.ua .

Радіоаматорство, як і будь яке інше захоплення, не приносить прибутку, а навпаки потребує матеріальних затрат, тому будемо раді якщо знайдуться спонсори і підтримають нас у наших починаннях.

 

Клименко О.А. - начальник радіостанції UR4RZD

 

Ноавини радіоаматорського життя району

 

В  першу чергу хочу від себе особисто та від операторів колективної радіостанції щиро подякувати радіоаматору з Сосниці Коленку Віталію Миколайовичу UR5RLZ та одному з ветеранів радіоаматорського руху в нашій області, майстру спорту СРСР, радіоаматору з Прилук Козаченку Олександру Давидовичу UT8RN за допомогу у оснащенні радіостанції апаратурою.

Віталій зробив  цінний передноворічний подарунок для нашого гуртка – радіостанцію „Комрад-160” та 2 радіоприймачі для спортивної радіопеленгації,  а Олександр Давидович – 4 таких радіоприймачі.  Бажаємо спонсорам та їх сім”ям усіляких гараздів у житті і особисто побільше приємних зустрічей у ефірі та успіхів у радіоспорті!

 

Також хочу повідомити що члени нашого гуртка  успішно пройшли перший етап навчання і склали іспит.  Рішенням Чернігівського відділення Ліги радіоаматорів України їх  прийнято у члени Ліги та присвоєно позивні сигнали радіоаматорів-спостерігачів.

Під час Новорічної ялинки у св”ятковій обстановці хлопцям вручено відповідні посвідчення.  

 

Оскільки серед молоді є інтерес до занять радіоспортом, прийнято рішення з Нового року набрати ще одну групу для занять у гуртку операторів колективної радіостанції.  Запрошуємо всіх бажаючих починаючи з 6 класу записатись до нас у гурток. Зробити це можна у приміщенні радіостанції під час великої перерви. Заняття розпочнуться після новорічних канікул.

 

 

Начальник колективної радіостанції Олександр КлименкоСоздан 17 фев 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником