Сайт радіоаматорів міста Сосниця

Клименко Олександр Андрійович

Автобіографія з радіоаматорським ухиломНародився 10 березня 1961р. у Сосниці. Мій шлях у радіо розпочався приблизно у 1972-73 роках з приставки до батькової радіоли „Романтика 105” на легендарній лампі 6П3С.  Паралельно я відвідував колективну радіостанцію UK5RAU де вивчив азбуку Морзе та отримав перші знання з конструювання радіоапаратури та антен. Це мені дуже допомогло у проведенні зв”язків. Як тільки я зрозумів що антена це не просто шматок дроту довільної довжини на ізоляторах і розрахував та зробив диполь на 1,6МГц зразу і сусіди меньше бурчать стали і дальність зв”язку значно збільшилась.
Моє захоплення радіо зіграло вирішальну роль у виборі професії. У 1978 році після закінчення Сосницької середньої школи ім. О.П. Довженка я вступив до Рязанського вищого військового училища зв”язку імені маршала Радянського Союзу М.В.Захарова. Закінчив його у 1982 році. Службу проходив у Монгольській народній республіці на посадах командира радіо взводу та начальника зв”язку танкового батальону. У 1986 після травми я був звільнений у запас за станом здоров”я.
Після звільнення працював у науково-дослідницькому інституті який займався розробкою засобів зв”язку та передачі даних для збройних сил.
З початком перебудови, коли міжнародний імперіалізм успішно розвалив Радянський Союз а незалежній Україні наше підприємство виявилося непотрібне, я влаштувався на роботу у банк. Спочатку займався обслуговуванням комп”ютерної техніки а зараз працюю начальником відділення банку „Надра” у Сосниці.
На громадських засадах очолюю дитячу колективну радіостанцію Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка UR4RZD (Радіо зачарована Десна) .Обновлен 25 дек 2015. Создан 16 фев 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником